Skala szarości: Bitcoin przygotowuje się do historycznego przełomu

Bitcoin
Raport Grayscale Investments mówi, że obecna sytuacja Bitcoin przypomina sytuację z 2016 roku, czyli przygotowania do historycznego przełomu.

Gamdom.com – Dołącz do walki o $50,000Start zdobywając punkty za wszystkie postawione Monety Gamdom i zobacz jak daleko możesz się wspiąć na ranking!

Podstawowe wskaźniki Bitcoin Profit nadal się poprawiają, co jest niewątpliwie jednym z kluczowych czynników wzrostu wartości aktywów.

Autorzy badania przewidują, że popyt na Bitcoin będzie wzrastał w miarę wzrostu globalnej inflacji. Główną zaletą kryptokursztynu jest jego ograniczona emisja.

Trendy:
MyEtherWallet dodaje wsparcie dla protokołów Ren i Aave DeFi

Jednocześnie zauważono tendencję do odrzucania przez inwestorów krótkoterminowych spekulacji cenami tego składnika aktywów. Coraz więcej inwestorów woli przestawić się na długoterminowe przechowywanie bitcoinów. Liczba monet na giełdach spadła ostatnio do najniższego poziomu od spadku w 2018 roku. Poza tym, Grayscale Investments wskazuje na rekordowo wysoką aktywność adresów Bitcoinów. Analitycy zauważyli, że sieć BTC nadal się rozwija, co prowadzi do wzrostu liczby codziennych transakcji.

Gospodarka amerykańska jest stymulowana przez systematyczny zastrzyk dolarów. Jednak włączenie prasy drukarskiej Fedu prowadzi sektor finansowy nie tylko tego kraju, ale i reszty świata do tragicznych skutków. Dolar będzie się deprecjonował w średnim okresie, co już teraz skłania inwestorów do przestawienia się na bitcoin.

Pojawienie się kapitału instytucjonalnego jest szczególnie ważnym czynnikiem dla kryptosfery. Gracze tacy jak Paul Tudor Jones zaczęli dostrzegać potencjał BTC i zaufać temu aktywowi z częścią swoich oszczędności.